اخبار

تاریخ انتشار 1396/03/07

انتقاد نویسنده داستان‌های ژانر وحشت از ترامپ

«استفن کینگ»، نویسنده آمریکایی ژانر وحشت همواره منتقد «دونالد ترامپ» بوده است. وی در اظهارنظری جدید اعلام کرد رئیس‌جمهور آمریکا شخصیت وحشتناکی دارد.نویسنده شناخته‌شده آثار ترسناک معتقد است دست‌یابی «ترامپ»به سلاح هسته‌ای «بدتر از همه داستان‌های» او است.


«ترامپ» از زمان رسیدن به ریاست‌جمهوری سخنان ناپسندی درباره رسیدن به سلاح هسته‌ای طرح کرده است. حتی روانشناس‌ها در این باره هشدار دادند و اعلام کردند «ترامپ» از اختلال روانی خطرناکی رنج می‌برد.


نویسنده آثاری چون «درخشش»، «رستگاری در شاوشنگ»، و «مسیر سبز» ظاهراً با این نظر روانشناس‌ها موافق است. کینگ اخیراً در توئیتر نوشت: «نظرات ترامپ در توئیتر در صد روز اول کاری‌اش شخصیت او را نشان می‌دهد. او دقیقا نمونه بارز فردی است که دارای اختلال شخصیتی خودشیفتگی است. علاوه بر این دسترسی این فرد به تسلیحات هسته‌ای از همه نوشته‌های ترسناک من وحشتناک‌تر است.»


«استفن کینگ» همیشه مخالف «ترامپ» بوده است و از اینکه او درباره منابع مالی‌اش شفاف‌سازی نمی‌کند، عصبانی است. وی پیش از این به «ترامپ» گفته بود: « بسیار بزدل هستی! اگر خود را بسیار قدرتمند می‌دانی و بر سر افغانستان بمب تخلیه می‌کنی، بهتر است کمی قدرتت را در ارائه رسیدهای مالیاتی‌ات به خرج بدهی!»